Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kompleksi Square 21 (ID B220131) Tirane

 • €600
Square 21, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kompleksi Square 21 (ID B220131) Tirane

Square 21, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B220131
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 88
 • m2

Description

Tek rruga e Kavajes tek kompleksi “Square 21” jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 88 m2, kati 6 banim, pallat i ri (2021), me ashensor, sistem chiller (ngrohje qendrore), fasade e ventiluar, termo dhe hidro izolim, ballkon, e mobiluar ne menyre bashkekohre, e pa banuar me pare. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes, ndertuar ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara nga njerzit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 600 Euor|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Fusha e Aviacionit, Ish Nisharaku, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Rruga Bogdanve, Rruga e KavajĂ«s, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on March 11, 2022 at 10:17 am
 • Property ID: B220131
 • Price: €600
 • Property Size: 88 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT