Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit (ID B220203) Tirane

 • €600
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit (ID B220203) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B220203
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 91
 • m2

Description

Ne Komunen e Parisit, prane rrethit te Komunes jepet me qera apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe 91 m2, kati 2 banim, pallat i ri, me ashensor, orjentimi lindje, grila, do te ndryshohet dhoma e gjumit dhe pjese te tjera te mobilimit ne varesi te kerkeses se klientit. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualetet(1 ne dhome), koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nja nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Petronini, Rezidenca Kodra e Diellit, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 22, 2022 at 12:47 pm
 • Property ID: B220203
 • Price: €600
 • Property Size: 91 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra