Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kopshti Zoologjik (ID B220111) Tirane

 • €275
Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kopshti Zoologjik (ID B220111) Tirane

 • €275

Overview

Property ID: B220111
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Tek Kopshti Zoologji jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe te brendshme 75 m2, kati i pare banim, pallat i ri, ballkon, sistem kapot, termo-hidro izolim, ashensor, parket, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale, dhoma e femijeve, tualeti, ballkoni dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar nga njerzit me te gjitha fasilitetet prane, si markete, qendra shendetsore, transporti publik, parku i liqenit dhe cdo gje tjeter te nevojshme per te pasur nje jetese sa me komode. Behet gati javen qe vjen.

Cmimi 275 Euro

Address

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 20, 2021 at 4:07 pm
 • Property ID: B220111
 • Price: €275
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda