Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kopshti Zoologjik (ID B220202) Tirane

 • €400
Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kopshti Zoologjik (ID B220202) Tirane

Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B220202
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 105
 • m2

Description

Tek Kopshti Zoologjik, ne Rrugen Peti, prane Hotel Sokrat, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 105 m2, kati i 3, pallati i ri, me ashensor,i mobiluar ne menyre bashkekohore, 2 kondicionere. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes bashkeme ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, 1 ballkon dhe 1 tualet.

Cmimi 400 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Petronini, Rezidenca Kodra e Diellit, Selitë, Sheshi Willson
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 21, 2022 at 1:35 pm
 • Property ID: B220202
 • Price: €400
 • Property Size: 105 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra