Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Liqeni i Thate (ID B220229) Tirane

 • €350
Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Liqeni i Thate (ID B220229) Tirane

Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B220229
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 100
 • m2

Description

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Eduard Mano jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2, kati 2 banim, pallat i ri, me ashensor,orjentimi me diell, i mobiluar (nuk ka kondicioner). Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, 2 ballkone dhe tualeti. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 350 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Kopshti Botanik / Zoologjik, Liqeni i ThatĂ«
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on July 28, 2022 at 12:05 pm
 • Property ID: B220229
 • Price: €350
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra