Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Maternitetit I Ri (ID B220235) Tirane

 • €390
Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Maternitetit I Ri (ID B220235) Tirane

Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €390

Overview

Property ID: B220235
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 2
 • Garages
 • 127
 • m2

Description

Ne rrugen Stiki Cico, prane shkolles Niket Dardani, rruga qe lidh Maternitetin e ri dhe Xhamllikun jepet me qera apartament 2+1+ambjent gatimi ne vete+verande me siperfaqe 127 m2, kati 5, pallat i ri, me ashensor, i pa mobiluar, orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, dhoma matirmoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode. Opsionale garazhd per 2 makina 5.000 Leke|Muaj.

Cmimi 390 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2022 at 8:19 am
 • Property ID: B220235
 • Price: €390
 • Property Size: 127 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Garages: 2
 • Garage Size: 20 m2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda