Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 tek Pazari i Ri (ID B22153) Tirane

 • €500
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 tek Pazari i Ri (ID B22153) Tirane

 • €500

Overview

Property ID: B22153
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Tek Pazari i Ri, ne Rrugen Tefta Tashko, jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe  90 m2, kati 3, pallat egzistues, i mobiluar ne menyre bashkekohore, orientimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes dhe ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 500 Euro|Muaj

Address

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 18, 2022 at 8:39 am
 • Property ID: B22153
 • Price: €500
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT