Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Apartament 2+1 tek QSUT ( ID B220386) Tirane

 • €550
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera Apartament 2+1 tek QSUT ( ID B220386) Tirane

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: B220386
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 112
 • m2

Description

Tek QSUT, ne Kompleksin ASL, jepet me qera apartament 2+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 112 m2, kati i 7 (jo i fundit), pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore. j.m.

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje

Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje garanci

Jepet me qera 550 euro/muaj

 • City Tiranë
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 18, 2023 at 4:45 pm
 • Property ID: B220386
 • Price: €550
 • Property Size: 112 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 7

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT