Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Qytet Studenti (ID B22099) Tiranë

 • €450
Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Qytet Studenti (ID B22099) Tiranë

Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B22099
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 130
 • m2

Description

Ne Qytet Student, tek Kompleksi Ana jepet me qera apartament 2 + 1 në pallat të ri, me ashensor, kati 6 ( i fundit ) me sipërfaqe 130 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhoma matrimonale dhe dhoma e femijeve, koridori lidhes ndermjet dhomave, salloni i madh me kuzhine , tualeti dhe ballkon. Eshtë e mobiluar në mënyrë moderne, me te gjitha elektroshtepiaket e reja te nevojshme, dritaret dopio xham, kondicioner,grila, parket, instalime dhe elektrike te reja.

Jepet me qera 450 euro i diksutueshem.

 • City Tiranë
 • Area Autostrada TR-DR, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Sauk, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 19, 2021 at 10:31 am
 • Property ID: B22099
 • Price: €450
 • Property Size: 130 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT