Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Rruga 5 Maji (ID B2319) Tiranë

 • €1,500
Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Rruga 5 Maji (ID B2319) Tiranë

Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €1,500

Overview

Property ID: B2319
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 220
 • m2

Description

Tek Rruga 5 Maji, prane qenres Concord Center,  jepet me qera apartament 3 + 1 në pallat të ri, me ashensor, kati 7, me sipërfaqe 220 m2, bosh, me parket.  Ambienti eshte i organizuar ne 3 dhoma te medha, nje e vogel dhe tualeti.  Apartamenit eshte me verande, fasad xhami me pamje nga Dajti. Eshte e pershtatshme per banim ose per zyra.

Jepet me qera 1500 euro

 • City Tiranë
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 17, 2021 at 3:44 pm
 • Property ID: B2319
 • Price: €1,500
 • Property Size: 220 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra