Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rruga Bardhyl (ID B22133) Tirane

 • €400
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rruga Bardhyl (ID B22133) Tirane

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B22133
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek rruga Bardhyl jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2, kati i 3-te, pallat ekzistues teper i mirembjatur nga banoret, i pa mobiluar vetem me k.bufe, i sapo restauruar, orjentimi lindje, buze rruges kryesore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndnjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane si shkolla, markete, qendra shendetsore, 2 linja transporti publik urban dhe cdo gje tjeter te nevojshme. I pershtatshem per banim ose per zyra.

Cmimi 400 Euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Pazari i Ri, Profarma, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 10, 2021 at 3:43 pm
 • Property ID: B22133
 • Price: €400
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda