Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 tek Rruga e Elbasanit (ID B22092) Tirane

 • €700
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 tek Rruga e Elbasanit (ID B22092) Tirane

 • €700

Overview

Property ID: B22092
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 140
 • m2

Description

Tek Rruga e Elbasanit, prane stadiumit Air Albania,  jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, me ashensor, kati i 4 , me siperfaqe 140 m2. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhoma matrimonale dhe dhoma e femijeve, sallon ndenje, kuzhine, 2 tualete dhe ballkoni .Eshte i mobiluar ne  menyre moderne,me te githa elektroshtepiaket e nevojshme, parket, sistem kapot, termo dhe hidro izolim.

Jepet me qera   700 euro i diskutueshem

Address

 • City Tiranë
 • Area Autostrada TR-DR, Blloku, Libri Universitar, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Sauk, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 12, 2021 at 3:43 pm
 • Property ID: B22092
 • Price: €700
 • Property Size: 140 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT