Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Shkolla e Baletit (ID B220216) Tirane

 • €450
Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Shkolla e Baletit (ID B220216) Tirane

Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B220216
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 78
 • m2

Description

Prane Shkolles se Baletit, tek rruga Petro Nini Luarasi jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 78 m2, kati i 4, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar , me kondicioner. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, kuzhina eshte me vete (e vendosur ne pjesen e ballkonit),dhoma matrimoniale, dhoma tjeter e gjumit, korridori lidhes dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe prane cdo fasiliteti te nevojshem.

Jepet me qera 450 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Qender, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 14, 2022 at 12:52 pm
 • Property ID: B220216
 • Price: €450
 • Property Size: 78 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra