Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Apartament 2+1 Tek Varri Bamit (ID B12194) Tirane

 • €420
Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1700, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Apartament 2+1 Tek Varri Bamit (ID B12194) Tirane

Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1700, Shqipëria
 • €420

Overview

 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek Varri Bamit, ne rrugen Zihni Sako, prane Kopshtit Nr.20, jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2, kati 4 (i fundit me tarace te sapo izoluar), pallat egzistues, totalisht i rikonstruktuar.  Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Jepet me qera 420 Euro

 • City Tiranë
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Oxhaku, Porcelani, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 19, 2022 at 10:18 am
 • Price: €420
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT