Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Rruga Elbasanit (ID B22098) Tiranë

 • €600
rruga elbasanit
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Rruga Elbasanit (ID B22098) Tiranë

rruga elbasanit
 • €600

Overview

Property ID: B22098
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Description

Tek Rruga  Elbasanit  prane ish 7 xhuxhave,  jepet me qera apartament 2 + 1+2 kati 2, me sipërfaqe 110 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhoma matrimonale dhe dhoma e femijeve, koridori lidhes ndermjet dhomave, salloni i madh me kuzhine , 2 tualete dhe 2ballkone. Eshtë e mobiluar në mënyrë moderne, me te gjitha elektroshtepiaket  te nevojshme S.

Jepet me qera 600 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Prane gjuheve te huaja, Qender, Rruga e Elbasanit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 19, 2021 at 1:18 pm
 • Property ID: B22098
 • Price: €600
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra