Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Apartament 2+1+2 Tualete+2 Ballkone Ne Bllok (B22082) Tirane

 • €800
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Apartament 2+1+2 Tualete+2 Ballkone Ne Bllok (B22082) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: B22082
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 117
 • m2

Description

Ne Bllok jeper me qera apartament 2+1+2Tualete+2Ballkone me siperfaqe 117 m2, pallati i ri, kati 7, ashensor, parket, kondicioner ne cdo dhome, i mobiluar ne menyre bashkekohore, sistem kapot, termo dhe hidro izolim. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, dy dhomat e gjumit, koridori lidhes, dy tualete dhe dy ballkone. Ndodhet ne zonen me te kerkuar dhe te frekuentuar te Kryeqytetit ne zemer te Bllokut dhe ka afer cdo fasilitet te nevojshem.

Cmimi 800 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Qender, Rruga e Elbasanit, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 16, 2022 at 3:43 pm
 • Property ID: B22082
 • Price: €800
 • Property Size: 117 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda