Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2+Ambjent Gatimi Me Vete Tek Liceu (ID B220124) Tirane

 • €950
Liceu Artistik, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2+Ambjent Gatimi Me Vete Tek Liceu (ID B220124) Tirane

Liceu Artistik, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €950

Overview

Property ID: B220124
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Tek Liceu jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 100 m2, kati 10 (jo i fundit), pallat i ri, me ashensor, termo dhe hidro izolim, ballkon, 2 tualete(1 me dritare), ambjent gatimi ne vete, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane.

Cmimi 950 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 29, 2021 at 1:28 pm
 • Property ID: B220124
 • Price: €950
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda