Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2+Post Parkimi Tek Rruga Bogdanve (ID B220117) Tirane

 • €700
Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2+Post Parkimi Tek Rruga Bogdanve (ID B220117) Tirane

Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: B220117
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 94
 • m2

Description

Tek rruga e Bogdaneve jepet me qera apartament 2+1+2+Post Parkimi me siperfaqe 94 m2, kati i 7-te, pallat i ri, ashensor, sistem kapote, termo-hidro izolim, sistem chiller, orjentimi jug-lindje, i rikonstruktuar, i mobiluar ne menyre bashkekohore, posti i parkimit ne katin (-1). Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes + kuzhinen e gatimit, 2 dhomat e gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane. Posti i parkimit ka cmim ekstra.

Cmimi 700 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Fusha e Aviacionit, Globe, Pallati me Shigjeta, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e KavajĂ«s, Rruga Fortuzi, Tregu Cam, Zogu i Zi
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on October 25, 2021 at 8:32 am
 • Property ID: B220117
 • Price: €700
 • Property Size: 94 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Garage Size: 20 m2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra