Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1+Aneks+ 2Ballkone ne Myslym Shyr (ID B220141) Tirane

 • €1,400
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1+Aneks+ 2Ballkone ne Myslym Shyr (ID B220141) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,400

Overview

Property ID: B220141
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 190
 • m2
 • 2019
 • Year Built

Description

Ne Myslym Shyr, prane Taivanit, jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 190 m2, kati 4, pallat i  ri i vitit 2019, me ashensor, i mobiluar ne menyre luksoze, ne gjendje shume te mire. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhinen vec, 2 dhoma gjumi, koridori, 2 tualet dhe 2 ballkone orientimi me diell, me sistem kondicionimi. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode si psh Shkolla, Markete, Transport Urban, Qendra Shendetsore etj.

Cmimi 1400 Euro|Muaj (bruto)

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Kavajës, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 20, 2022 at 3:44 pm
 • Property ID: B220141
 • Price: €1,400
 • Property Size: 190 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2019
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT