Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1+ballkon Tek Ish-Restorant Durresi (ID B220142) Tirane

 • €450
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1+ballkon Tek Ish-Restorant Durresi (ID B220142) Tirane

 • €450

Overview

Property ID: B220142
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110

Description

Tek Ish Restorant Durresi, Tek Rruga Ferit Xhajko, jepet me qera apartament 2+1+ballkon, me siperfaqe 110 m2, kati 1, pallat 3-katesh i ri, orjentimi me djell, dhomat me parket, dritare dopio xham, kondicioner, 1 vend parkimi. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma tjeter e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte per te banuar dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 450 Euro|Muaj

Address

 • City Tiranë
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Frigoriferi, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Restorant Durresi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 11, 2022 at 10:35 am
 • Property ID: B220142
 • Price: €450
 • Property Size: 110
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT