Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Afer Rruges Se Kavajes (ID B2318) Tirane

 • €800
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Afer Rruges Se Kavajes (ID B2318) Tirane

Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: B2318
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 124
 • m2

Description

Afer Rruges Se Kavajes jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, kati 2 , me siperfaqe 124 m2. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete , sallon ndenje, kuzhine dhe 1 ballkon.Eshte i mobiluar ne nje menyre ku klasikja eshte nderthurur me modernen ,me te githa elektroshtepiaket  e nevojshme. Ndodhet ne nje nga zonat me favorizuse dhe te lakmuara te Tiranes.

Jepet me qera   800 euro

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Kontakt / Magnet, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tregu Cam, UET, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2021 at 11:40 am
 • Property ID: B2318
 • Price: €800
 • Property Size: 124 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra