Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 ne Ali Dem (ID B2330) Tirane

 • €400
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 ne Ali Dem (ID B2330) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B2330
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Ne Ali Dem, prane Fushes se Ali Demit, jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 120 m2, kati i 3-te, pallat i ri, me ashensor. Apartamenti organizohet, 2 dhoma gjumi, 1 dhome studio, 2 ballkone + nje dhome depo (gardorobe te vogel) e organizuar me dollape dhe 2 tualete. Nodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Pazari i Ri, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga Mihal Grameno, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 27, 2021 at 12:22 pm
 • Property ID: B2330
 • Price: €400
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra