Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Ne Bllok (ID B23114) Tirane

 • €550
Rruga Vaso Pasha, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Ne Bllok (ID B23114) Tirane

Rruga Vaso Pasha, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: B23114
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Description

Ne Bllok tek rruga Vaso Pasha jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 110 m2, pallat ekzistues, kati i 5-te (jo i fundit), i mobiluar ne menyre bashke kohore, parket, ballkon i madh. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, 1 studio, sallon,, depo, tualet, ballkon. Apartamenti ndodhet ne zonen me te kerkuar dhe te frekuentuar te Tiranes me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane.

Cmimi 550 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 29, 2021 at 9:07 am
 • Property ID: B23114
 • Price: €550
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda