Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Ne Yzberisht (ID B2343) Tirane

 • €440
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1027, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Ne Yzberisht (ID B2343) Tirane

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1027, Shqipëria
 • €440

Overview

Property ID: B2343
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 150
 • m2

Description

Ne Yzberisht, prane Nela 6 jepet me qera apartament 3+1+ambjent gatimi me vete me siperfaqe 150 m2, kati 4, pallat i ri, me 2 ashensor, e mobiluar, me parket, 2 tualete, 2 ballkone depo. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatmit, dhoma matrimoniale, 2 dhomat dytesore te gjumit, 2 tualetet, depo, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurte te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshm per te patur nje jete komode.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobilare!

Jepet me qera  440 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Casa Italia, Kombinat, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 29, 2022 at 10:35 am
 • Property ID: B2343
 • Price: €440
 • Property Size: 150 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda