Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Per Zyra Tek Myslym Shyri (ID B23155) Tirane

 • €600
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Per Zyra Tek Myslym Shyri (ID B23155) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B23155
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 96
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri jepet me qera apartament 3+1 per zyra me siperfaqe 96 m2, kati i 3-te, pallat ekzistues teper i mirembajtur, bosh me k.bufe, me parket, kondicioner ne cdo dhome, ballkon i madh, totalisht i rikonstruktuar me hidrosanitare dhe elektrike te reja, zona ofron mundesi parkimi,. Apartamenti organizohet nga 4 ambjente, salloni i ndenjes, 3 dhomat e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te qytetit me te gjitha fasilitetet prane.

Cmimi 600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 4, 2021 at 11:49 am
 • Property ID: B23155
 • Price: €600
 • Property Size: 96 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda