Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Rruga e Dibres (ID B2324) Tirane

 • €1,000
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Rruga e Dibres (ID B2324) Tirane

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: B2324
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Tek Rruga e Dibres, tek Kompleksi Halil, jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 120 m2, kati 11, pallati ri, i mobiluar luks me te gjitha. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, 3 tualete, koridori lidhes dhe tarraca. Mobilimi i apartamentit eshte luksoz. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode si psh Shkolla, Markete, Transport Urban, Qendra Shendetsore etj.

Cmimi 1000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Shkolla Kuqe
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 15, 2021 at 3:17 pm
 • Property ID: B2324
 • Price: €1,000
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT