Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Te Garda (ID B2316 ) Tirane

 • €750
Garda e Republikës së Shqipërisë, Rruga Dora D'Istria, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Te Garda (ID B2316 ) Tirane

Garda e Republikës së Shqipërisë, Rruga Dora D'Istria, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €750

Overview

Property ID: B2316
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 123
 • m2

Description

Te Garda jepet me qera apartament 3+1, kati 10 ,ne pallat te ri ,me ashensor ,me siperfaqe 123 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi ,2 korridore te vogla qe lidhin ambjentet, 2 ballkone me pamje te mrekullueshme ,2 tualete, ne  dhome ndjenje dhe kuzhine. Apartamenti eshte i mobiluar dhe arreduar  ne menyre bashkekohore dhe moderne.

Jepet me qera 750 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Qender, Rezidenca Kodra e Diellit, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 6, 2021 at 12:54 pm
 • Property ID: B2316
 • Price: €750
 • Property Size: 123 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra