Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Te Garda (ID B2317 ) Tirane

 • €1,800
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Te Garda (ID B2317 ) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,800

Overview

Property ID: B2317
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 174
 • m2

Description

Te Garda jepet me qera apartament 3+1, kati 8 ,ne pallat te ri ,me ashensor ,me siperfaqe 174 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , soggiorno, aneks kuzhine, verande, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar dhe arreduar  ne menyre moderne. Ne cmim perfshihet edhe vend parkimi.

Jepet me qera 1800 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2021 at 8:42 am
 • Property ID: B2317
 • Price: €1,800
 • Property Size: 174 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra