Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Kompleksi Kontakt (ID B2350) Tirane

 • €600
21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 0001, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Kompleksi Kontakt (ID B2350) Tirane

21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 0001, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B2350
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 115
 • m2

Description

Tek 21 Dhjetori, tek kompleksi Kontakt jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 115 m2, kati 4, pallat i ri(2022), me ashensor, fasade e ventiluar, dritare dopio xham, orjentimi me diell, i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, 2 dhomat e tjera te gjumit, 2 tualetet dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuar te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitet e nevojshme.

Cmimi 600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Rruga Bogdanve, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 29, 2022 at 11:11 am
 • Property ID: B2350
 • Price: €600
 • Property Size: 115 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda