Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1+Ambjent Gatmi Ne Vete+2Tualete+2Ballkone Prane Rruges Se Elbasanit (ID B2327) Tirane

 • €600
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1+Ambjent Gatmi Ne Vete+2Tualete+2Ballkone Prane Rruges Se Elbasanit (ID B2327) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B2327
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 153
 • m2

Description

Prane rruges se Elbasanit jepet me qera apartament 3+1+1+2+2 me siperfaqe 153 m2, kati i 2-te, pallat i ri, me ashensor,  ambjent gatimi ne vete, 2 tualete, 2 ballkone, 2 dhoma matrimoniale, 2 koridore, e mobiluar ne menyre bashkekohore, mundesi parkimi ne zone. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma matrimoniale, dhome gjumi me dy krevate tek, 2 tualete, 2 koridoret lidhese dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar nga njerzit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 16, 2021 at 3:56 pm
 • Property ID: B2327
 • Price: €600
 • Property Size: 153 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra