Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament Duplex 2+1+2+Garazhd Tek Liqeni i Thate (ID B22094) Tirane

 • €500
Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament Duplex 2+1+2+Garazhd Tek Liqeni i Thate (ID B22094) Tirane

Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B22094
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 110
 • m2

Description

Tek Liqeni i Thate jepet me qera apartament duplex 2+1+2 tualete+garazhd(ne katin e pare) me siperfaqe 110 m2, kati 4(i fundit) papafingo, pallat i ri, sistem kapot, termo dhe hidro izolim, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale e ciftit, dhoma dytesore e femijeve, 2 tualetet, koridori lidhes dhe veranda.

Cmimi 500 Euro|Muaj (perfshire garazhdin)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Garda, Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Sauk, Selitë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 16, 2021 at 3:41 pm
 • Property ID: B22094
 • Price: €500
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Garage Size: 20 M2
 • Property Type: Apartamente

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda