Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament Luxi 2+1+2 Tualete Tek Liqeni i Thate (ID B220126) Tirane

 • €1,000
Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament Luxi 2+1+2 Tualete Tek Liqeni i Thate (ID B220126) Tirane

Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: B220126
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Description

Tek Liqeni i Thate jepet me qera apartament luxi 2+1+2 tualete me siperfaqe 110 m2, kati i 3-te, pallat i ri, me ashensore, sistem terrakote, sistem kapote, pjeserisht e shtruar me parket, ballkon panoramik, kondicioner, 2 tualete, e mobiluar ne menyre bashkekohore, me pamje nga liqeni. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhome gjumi teke, 2 tualetet dhe ballkoni me pamje panoramike nga liqeni. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te kerkuaraq te Tiranes dhe ka prane cdo fasilitet te nevojshem.

Cmimi 1000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Garda, Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 8, 2021 at 11:12 am
 • Property ID: B220126
 • Price: €1,000
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda