Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Apartament tek Farmacia 10 ( ID B220216)

 • €350
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet me Qera Apartament tek Farmacia 10 ( ID B220216)

Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B220217
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Farmacia 10, ne Rrugen e Dibres, Tek Ish-Konviktet e Mjekesise, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 70 m2, kati i 4, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma tjeter e gjumit, korridori lidhes, ballkoni dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe prane cdo fasiliteti te nevojshem.

Jepet me qera 350 Euro

 • City TiranĂ«
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Farmacia 10, Kafja e Rremes, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Restorant Durresi, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on July 16, 2022 at 11:01 am
 • Property ID: B220217
 • Price: €350
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT