Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament Tek Komuna E Parisit (ID B21099) Tirane

 • €600
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament Tek Komuna E Parisit (ID B21099) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B21099
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 65
 • m2

Description

Tek Komuna e Parisit prane kompleksit Kika jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2, kati i 11, pallat i ri, me ashensor, termo-hidro izolim, ballkon, pamje panoramike e qytetit, orjentimi me djell,hidrosanitare Incaso, e mobiluar ne menyre bashkekohore(mobilohet me date 20 dhjetor) . Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 30, 2021 at 12:30 pm
 • Property ID: B21099
 • Price: €600
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda