Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament tek rruga Mine Peza (ID B211114)

 • €370
Gazheli, Rruga Asim Vokshi, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1016, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament tek rruga Mine Peza (ID B211114)

Gazheli, Rruga Asim Vokshi, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1016, Shqipëria
 • €370

Overview

Property ID: B211114
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 55

Description

Tek rruga Mine Peza, prane karburant Gazhelit, jepet me qera apartament 1+1, 2 tualete, 1 ballkon, me siperfaqe 55m², kati 2, pallat ekzistues, i mobiluar.

Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i 12 i qerase dhe nje muaj garanci !

Pagese sherbim agjensie gjysem qeraje !

Jepet me qera 370 Euro/Muaji

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Autostrada TR-DR, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Usluga, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 18, 2023 at 4:51 pm
 • Property ID: B211114
 • Price: €370
 • Property Size: 55 m²
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra