Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament/Zyra Me Qera Tek 21-Dhjetori (ID B22131) Tirane

 • €650
21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament/Zyra Me Qera Tek 21-Dhjetori (ID B22131) Tirane

21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €650

Overview

Property ID: B22131
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 115
 • M2

Description

Tek 21-Dhjetori jepet me qera apartament/zyre 2+1+ambjent gatimi me vete me siperfaqe 115 m2, kati 2, pallat ekzistues, ballkon, totalisht e restauruar, instalime elektrike dhe hidraulike te reja, sistem kapote, parket, kondicioner ne cdo dhome, hidrosanitare Incaso, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, amjenti i gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma tjeter e gjumit, tualeti, ballkoni dhe korifori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit me te gjitha fasilitetet prane. Jepet me qera per zyra ose banim.

Cmimi 650 Euro|Muaj

 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Fusha e Aviacionit, Globe, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Tirane e Re, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 2, 2021 at 3:55 pm
 • Property ID: B22131
 • Price: €650
 • Property Size: 115 M2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda