Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 1+1 Tek 21-Dhjetori (ID B210124) Tirane

 • €450
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 1+1 Tek 21-Dhjetori (ID B210124) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B210124
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 68
 • m2

Description

Tek kompleksi Kontakt Magnet ne 21-sh jepet me qera apartament/zyre me siperfaqe 68 m2, kati 1, pallat i ri rezidencial, termo-hidro izolim, fasade e ventiluar, ballkon, bosh, i pershtatshem per zyra ose banim. Apartamenti/Zyra organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tuaelti, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komod.

Cmimi 450 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Ish-Ekspozita, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 31, 2022 at 8:41 am
 • Property ID: B210124
 • Price: €450
 • Property Size: 68 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda