Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 1+1 Tek Bulevardi Zogu i I (ID B2329) Tirane

 • €500
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 1+1 Tek Bulevardi Zogu i I (ID B2329) Tirane

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B2329
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 140
 • m2

Description

Tek Bulevardi Zogu i I, prane Martenitetit , jepet me qera apartament/zyre 3+1 me siperfaqe 140 m2, kati 12, pallat i ri me ashensor, bosh i pa mobiluar, i pershtatshem per banim ose per zyra. Apartamenti organizohet nga 3 ambjente,  salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhomat e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 7, 2021 at 4:07 pm
 • Property ID: B2329
 • Price: €500
 • Property Size: 140 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT