Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 2+1 Prane Bllokut (ID B220164) Tirane

 • €600
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 2+1 Prane Bllokut (ID B220164) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B220164
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 114
 • m2

Description

Prane Bllokut jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 114 m2, kati 1 banim, pallat i ri, me ashensor, kondicioner ne cdo dhome, sistem kaldaje, dritare dopio xham, grila, 2 tualete, 2 ballkone te medha, i mobiluar ose bosh, orjentimi jug. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale e ciftit, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualetet(1 ne dhome), 2 ballkonet(te dyja ne dhomat e gjumit) dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode prane.

Cmimi 600 Euro|Muaj per banim

Cmimi 700 Euro|Muaj per zyra

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Petronini, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 23, 2022 at 1:58 pm
 • Property ID: B220164
 • Price: €600
 • Property Size: 114 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda