Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 2+1 Prane Kompleksit Delijorgji (ID B220152) Tirane

 • €700
Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 2+1 Prane Kompleksit Delijorgji (ID B220152) Tirane

Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: B220152
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Prane Kompleksit Delijorgji jepet me qera apartament/zyre me siperfaqe 90 m2, kati 4, pallat i ri, me ashensor, parket, kondicioner, vetem me k.bufe. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme. E pershtatshme per banim ose zyra.

Cmimi 700 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Globe, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Rruga e KavajĂ«s, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on March 16, 2022 at 3:46 pm
 • Property ID: B220152
 • Price: €700
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra