Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kompleksi Kontakt (ID B220134) Tirane

 • €400
21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kompleksi Kontakt (ID B220134) Tirane

21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B220134
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 70
 • m2

Description

Tek Kompleksi Kontakt Magnet ne 21-sh jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 70 m2, kati 0, pallat i ri(2021),  ballkon, lartesia 3,5 m, pjeserisht i mobiluar ose bosh, i pa banuar me pare, i pershtatshem per banim ose per zyra, orjentimi jug-perendim. Apartamenti nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhomat e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Rruga Bogdanve, Rruga e Kavajës, Tirane e Re, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 30, 2022 at 1:31 pm
 • Property ID: B220134
 • Price: €400
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda