Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 2+1 Tek Shkolla e Kuqe (ID B220151) Tirane

 • €450
Shkolla 9-vjeçare "E Kuqe", Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 2+1 Tek Shkolla e Kuqe (ID B220151) Tirane

Shkolla 9-vjeçare "E Kuqe", Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B220151
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 98
 • m2

Description

Tek shkolla e Kuqe jepet me qera aparttament/zyre 2+1 me siperfaqe 98 m2, kati 5, pallat i ri, sistem kapote, ashensor, parket, bosh vetem me k.bufe, lavatrice, ballkon, orjentimi jug-perendim. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme. E pershtatshme per banim ose zyra.

Cmimi 450 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Frigoriferi, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Pazari i Ri, Qender, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 19, 2022 at 8:01 am
 • Property ID: B220151
 • Price: €450
 • Property Size: 98 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra