Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 3+1 Tek Bulevardi Zogu i Pare (ID B2331) Tirane

 • €800
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 3+1 Tek Bulevardi Zogu i Pare (ID B2331) Tirane

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: B2331
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 165
 • m2

Description

Tek Bulevardi Zogu i Pare, prane Martenitetit dhe FSHN,  jepet me qera apartament/zyre, 3+1 me siperfaqe 165 m2, kati 4, pallat i ri, sistem kapote, ashensor, pjeserisht e mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti , dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme. E pershtatshme per banim ose zyra.

Cmimi 800 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Farmacia 10, Harry Fultz, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Stacioni i Trenit, Tregu Cam, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 16, 2022 at 4:43 pm
 • Property ID: B2331
 • Price: €800
 • Property Size: 165 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT