Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament/Zyre Ne Don Bosko (ID BZ247) Tirane

 • €700
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament/Zyre Ne Don Bosko (ID BZ247) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BZ247
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 310
 • m2

Description

Ne Don Bosko, afer me Restorant Gjelin, jepet me qera apartament/zyre, e organizuar ne 4+1, me siperfaqe 230 m2 te brendshme + 80 m2 verande, ne godine relativisht e re. Ambienti eshte i organizuar ne 4 dhoma, koridori, taleti dhe veranda. E pershtatshme per banim, zyre, call center, zyre arkitekture, zyre projektimi etj.

Jepet per banim 700 euro\muaj

Jepet per zyra 1000 euro\muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Dogana, Don Bosko, Frigoriferi, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 27, 2021 at 11:41 am
 • Property ID: BZ247
 • Price: €700
 • Property Size: 310 m2
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 5
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT