Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament\Zyre 2+1 Tek Ish Ekspozita (ID B12174) Tirane

 • €400
Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament\Zyre 2+1 Tek Ish Ekspozita (ID B12174) Tirane

Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B12174
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek ish ekspozita jepet me qera apartament banimi /zyre 2+1,me siperfaqe 70 m2, kati 2, pallat ekzistues, i rikonstruktuar, i pamobiluar, parket. Apartamenti organizohet nga 3 ambjente, salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar frekuentuar.

Cmimi per banim 400 Euro/Muaj

Cmimi per zyre 500 Euro/Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Shallvaret, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 5, 2022 at 1:19 pm
 • Property ID: B12174
 • Price: €400
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra