Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartamet 2+1+ Post Parkimit Tek Kompleksi Turdiu (ID B220196) Tirane

 • €570
Shkolla 9-vjeçare "Dhora Leka", Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartamet 2+1+ Post Parkimit Tek Kompleksi Turdiu (ID B220196) Tirane

Shkolla 9-vjeçare "Dhora Leka", Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €570

Overview

Property ID: B220196
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 89
 • m2

Description

Tek ish Fusha e Aviacionit, tek kompleksi Turdiu jepet me qera apartament 2+1+post parkimi me siperfaqe 89,2 m2, kati 10, pallat i ri(2022), termo-hidro izolim, me ashensor, dritare dopio xham, 2 tualete(1 ne dhomen e ciftit), i pa banuar me pare, orjentimi perendim, parket, sistem multisplit, i mobiluar ne menyre bashkekohore(i mungon lavatrivja), depo. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes, depo dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara per banim dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 570 Euro|Muaj me post parkimi

Cmimi 520 Euro|Muaj pa post parkimi

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Kontakt / Magnet, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 14, 2022 at 9:18 am
 • Property ID: B220196
 • Price: €570
 • Property Size: 89 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 10

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda