Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apatament 1+1 Tek Zogu i Zi (ID B210118) Tirane

 • €450
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apatament 1+1 Tek Zogu i Zi (ID B210118) Tirane

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B210118
 • Apartamente, Garazhe
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 70
 • m2

Description

Tek Zogu i Zi prane Ring Center jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2, pallat i ri, kati i 6, me dy ashensor, e mobiluar ne menyre bashke kohore. Apartamenti organizohet nga salloni ndenjes + ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti dhe veranda.  Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode.

Jepet me qera 450 Euro|Muaj .

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Autostrada TR-DR, Brraka, Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Panorama, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 2, 2022 at 12:58 pm
 • Property ID: B210118
 • Price: €450
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartamente, Garazhe
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj