Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Bar-Kafe Longue Tek 21-Dhjetori (ID BL253) Tirane

 • €3,000
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Bar-Kafe Longue Tek 21-Dhjetori (ID BL253) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €3,000

Overview

Property ID: BL253
 • Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 300
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori jepet me qera bar-kafe longue me siperfaqe 300 m2 nga te cilat 150 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 150 m2 jane siperfaqe e jashtme(pa taksa ne bashki), kati 0, pallat ekzistues, fasade xhami, parket, 2 tualete, sistem aspirimi dhe kondicionimi, tavane te varura, pedane druri, tende me pult, cadra, sistem fonie profesional, banak frigoriferik, i mobiluar ne menyre bashkekohore moderne, i rrethuar me peme, mundesi parkimi perpara lokalit, hera e pare qe jepet me qera. Lokali organizohet nga pjesa e brendshme, banaku, tualetet dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tirane dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 3000 Euro|Muaj (preferohet 1 vit parapagim)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Tirane e Re, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 24, 2021 at 2:11 pm
 • Property ID: BL253
 • Price: €3,000
 • Property Size: 300 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda