Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Bar-Kafe Mezeri Prane Rruges Se Elbasanit (ID BL262) Tirane

 • €420
Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Bar-Kafe Mezeri Prane Rruges Se Elbasanit (ID BL262) Tirane

Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €420

Overview

Property ID: BL262
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Prane rruges se Elbasanit jepet me qera bar-kafe mezeri me siperfaqe 40 m2, kati 0, me fasade xhami, sistem aspirimi, kondicioner, tavane te varura, ambjent gatimi, 2 frigorifere, 1 tualet, i mobiluar, ne gjendje pune. Lokali organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe banaku. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te qytetit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 420 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shallvaret, Shkolla e Baletit, Tefta Tashko Koci, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 25, 2022 at 2:23 pm
 • Property ID: BL262
 • Price: €420
 • Property Size: 40 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda