Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Bar-Kafe ne Qender (ID BL235) Tirane

 • €2,000
Sheshi Skënderbej, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Bar-Kafe ne Qender (ID BL235) Tirane

Sheshi Skënderbej, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BL235
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 100

Description

Ne Qender te Tiranes, prane Bar Piaca, jepet me qera lokal Bar-Caffe me siperfaqe totale 100 m2 nga te cilat 60 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 40 m2 siperfaqe e jashtme verande ne pallat te ri, 2 tualete, fasade xhami, i mobiluar pjeserisht. Njihet si nje nga lokalet me te vjetra te zones, me klientele te ngritur, buze rruges kryesore.

Cmimi 2000€/muaj

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Selvia
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 1, 2021 at 9:01 am
 • Property ID: BL235
 • Price: €2,000
 • Property Size: 100
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT